GOLDWELL

Duše profesionální vlasové kosmetiky

Dlouhodobě spolupracuji s firmou GOLDWELL. Je to jedna z nejvýznamnějších světových značek, která se specializuje na potřeby výhradně pro kadeřníky.

Profesionalita je vším ostatním, jen ne rutinou. My pod ní chápeme kvalitu bez kompromisů. Filozofii, která je základem všech našich produktů. Goldwell se týká vlasů v každé oblasti pro docílení optimálních výsledků, nejvíce to ovšem platí v jediném: spokojenost zákazníka.

Narovnání vlasů s GOLDWELL

Právě této firmě se podařilo vyvinout jedinečný systém pro narovnání vlasů. Straight‘n&Shine – unikátní narovnávání vlasů od firmy GOLDWELL.

Týmu Goldwell se podařilo po intenzivním výzkumu a testech v 10 zemích vyvinout inteligentní systém narovnávání vlasů s technologií Structure Balancing (individuální kombinace produktů harmonizující vnitřní strukturu vlasů, čímž jim přináší zdravou vyváženost.

Straight’n&Shine obsahuje speciální kombinace olejů,pěstících látek, proteinů, AHA-ovocných kyselin a aloe vera, které dodávají vlasu intenzivní péči a vlhkost. Pro lepší a brilantnější výsledky.

Straight’n&Shine je vhodný pro téměř všechny typy a struktury vlasů. Vlasy rezistentní až narušené mohou být individuálně ošetřeny.kvítková 248, 760 01 Zlín, 1. patro, dveře č. 112, tel.: 604 510 570. email: gabriela.smakalova@seznam.cz