Brazilský keratin

Brazilský keratin je revoluční novinka na Evropském trhu.

Jedná se o nechemický proces určený k regeneraci, ozdravení a narovnání vlasů. Vaše vlasy se stanou ovladatelnějšími, měkčími, lesklejšími, hladšími a to po dobu až 4 měsíců.

Pro koho je kúra brazilský keratin vhodná..?

- pro ty, kteří chtějí mít vlasy zdravé

- pro ty, kteří chtějí mít vlasy hebké

- pro ty, kteří chtějí, aby jim vlasy dorůstaly

- pro ty, kteří chtějí, aby se jim vlasy přestaly lámat

- pro ty, kteří chtějí každé ráno trávit méně času úpravou vlasů

- pro ty, kteří chtějí mít vlasy rovné

- pro ty, kteří chtějí mít vlasy poddajné

Keratin je protein, který je hlavní součástí kůže, vlasů a nehtů. Brazilský keratin - keratinová léčba je proces, které nejen uzdravuje vlasy, ale zároveň narovná porézní vlasy a to až na několik měsíců.

Brazilský keratin lze aplikovat téměř u všech typů vlasů. Největší efekt lze samozřejmě vidět na více zničených vlasech. Nejvíce tuto kůru ocení odbarvené blondýnky a ženy se slabými nebo jinak narušenými, porézními vlasy.

Platí, že čím je vlas narušenější, tím hlouběji proniká brazilský keratin do vlasového stvolu. Brazilský keratin dodá vlasům lesk, hladkost a zdravý vzhled. Doba potřebná k úpravě vlasů se zkrátí. Brazilský keratin se během 2-5 měsíců z vlasů postupně vymývá. Jeho životnost se podpoří speciální řadou šampónu a kondicionéru.

Proces aplikace zabere 2,5 až 3 hodiny v závislosti na délce a hustotě vlasů. Po aplikaci se přípravek zažehlí do vlasů při teplotě 205 - 230°C - nejlépe profesionální titanovou žehličkou na zažehlování brazilského keratinu Global Keratin Ti22 Infrared Titanium Flat Iron. Díky tomu se ve vlasech zadrží vlhkost, vlase se hydratují a jsou lesklé. Výsledky vidíme bezprostředně po dokončení aplikace.

Cena

Cena od 1800 Kč (dle délky a hustoty vlasů)

kvítková 248, 760 01 Zlín, 1. patro, dveře č. 112, tel.: 604 510 570. email: gabriela.smakalova@seznam.cz